Академия 16 Септември 2020

Лудогорец U19 с класика над Национал в София

Лудогорец U19 спечели с 3:0 гостуването си на Национал в София. Мачът от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на...

Лудогорец U19 спечели с 3:0 гостуването си на Национал в София. Мачът от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на един от терените в базата на НСА.

Росен Иванов откри за разградчани още в 3-та минута, като бе най-съобразителен след корнер и разбъркване. В 24-та минута Георги Николов удвои директно от пряк свободен удар. В 43-та минута Росен Иванов даде хубав извеждащ пас за Стилиян Спасов и той, останал очи в очи с вратаря, не сбърка за 3:0.

През второто полувреме "орлите" намалиха темпото. Две чудесни възможности се откриха пред Георги Николов, но той ги пропусна.

Свършихме си работата, както трябва. Можеше да бъдем по-концентрирани през втората част, но като цяло се представихме на ниво, коментира след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.