Академия 8 Септември 2012

„Орлетата” надвиха „Черно море” с 4:1

Юношите младша възраст на „Лудогорец” направиха виртуозен мач срещу връстниците си от „Черно море” в четвъртия кръг на елитната група U17.

Юношите младша възраст на „Лудогорец” направиха виртуозен мач срещу връстниците си от „Черно море” в четвъртия кръг на елитната група U17. „Орлетата” доминираха тотално и водеха с 4:0, докато в последните минути на срещата „Черно море” вкараха почетен гол.
В края на първото полувреме „зелените” водеха с 3:0. Първите две попадения бяха дело на Олгай Кула. Той реализира от статични положения след ъглови удари.

Третият гол вкара капитанът Борислав Ангелов. Красив гол от воле вкара и влезлият като резерва Преслав Антонов.
„Юношите играха много добре, бяха много мотивирани. Момчетата играят бързо и красиво, по стил вече се доближават до играта на А отбора”, коментира скаутът на Детско-юношеската школа Пламен Гетов.

Юношите на Милан Чирич вече са водачи във временното класиране в групата U17 с 10 точки след завоювани 3 победи и едно равенство.