Клуб 4 Септември 2020

Антон Недялков със силно представяне срещу Ирландия

Защитникът на Лудогорец Антон Недялков игра 90 минути за националния отбор на България в дебютния мач от новото издание в турнира "Лига на нациите"...

Защитникът на Лудогорец Антон Недялков игра 90 минути за националния отбор на България в дебютния мач от новото издание в турнира "Лига на нациите" срещу Ирландия. Двубоят на "Васил Левски" завърши 1:1. Божидар Краев откри за "лъвовете" в 56-ата минута, а Дюфи изравни дълбоко в добавеното време на срещата.
Недялков се представи много силно и в защита, и в нападение, като има сериозен принос за добрата игра на националите, които заслужаваха победата.
Другият футболист на Лудогорец в състава - Сисиньо, остана резерва. Очаква се той да запише дебютни минути с екипа на националния отбор при гостуването на Уелс.