Академия 27 Август 2020

Лудогорец U15 бие с 5:0 за пета поредна победа

Лудогорец U15 победи Спартак (Варна) с 5:0 за петата си поредна победа в V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Мачът се игра...

Лудогорец U15 победи Спартак (Варна) с 5:0 за петата си поредна победа в V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години.  Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Само за едно полувреме момчетата на Емилиян Петров отбелязаха цели четири попадения. Християн Атанасов откри резултата в 17-та минута. Четири минути по-късно Симеон Шишков удвои. Филип Гигов оформи класиката в 24-та минута. В 35-та минута Константин Димитров бе точен за 4:0.

През втората част разградчани намалиха темпото и стигнаха само до едно попадение. Реализира го Радослав Андонов в 54-та минута.

Представихме се силно през първото полувреме. Доминирахме изцяло и не допснахме проблеми пред нашата врата. През второто ритъмът в играта ни се позагуби, вероятно заради убедителната преднина, а това е нещо, което не бива да допускаме, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров