Академия 27 Август 2020

Лудогорец U17 с класика срещу Спартак (Варна)

Лудогорец U17 постигна категорична победа с класическото 3:0 над Спартак (Варна). Мачът от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17...

Лудогорец U17 постигна категорична победа с класическото 3:0 над Спартак (Варна). Мачът от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Христо Господинов откриха в 15-та минута. Точен с шут извън наказателното поле беше Александър Занков. Двата отбора се оттеглиха за почивка при този резултат.

През втората част "орлите" затвърдиха успеха си с още две попадения. В 69-та минута Мартин Тодорски реализира с глава за 2:0, след центриране от ъглов удар. В 76-та минута хубав извеждащ пас на Йоан Йорданов разсече отбраната на гостите през центъра, а Христо Георгиев хладнокръвно направи резултата класически.

Момчетата се справиха добре със задачите си и контрола на топката. Доминирахме изцяло и не допуснахме гостите да ни затруднят в нито един момент, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.