Академия 27 Август 2020

Лудогорец U19 пречупи Монтана 2 минути преди края

Лудогорец U19 спечели трудна победа срещу Монтана с 1:0, като попадението падна две минути преди края на редовното време. "Орлите" гостуваха на...

Лудогорец U19 спечели трудна победа срещу Монтана с 1:0, като попадението падна две минути преди края на редовното време. "Орлите" гостуваха на съперника за мач от IV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години.

Момчетата на Димчо Ненов имаха чудесна възможност да открият резултата още в 30-та секунда от началото на срещата, но пропуснаха. Почивката дойде при нулево реми.

През втората част "орлите" продължиха да бъдат по-активният отбор на терена, но пропуснаха три добри ситуации да отбележат. Упоритостта им бе възнаградена в 88-та минута. След разбъркване в наказателното поле на домакините, Божидар Владимиров бе най-съобразителен и отбеляза единствения гол в двубоя.

Ние си направихме мача труден. Може би бяхме решили, че домакините ще се победят сами. Положителното е, че се борихме докрай, усилията ни бяха възнаградени и взехме трите точки, коментира след края на двубоя старши треньорът Димчо Ненов.