Академия 31 Юли 2020

Лудогорец U19 победи с 4:1 Спартак (Варна)

Лудогорец U19 победи с 4:1 връстниците си от Спартак (Варна) в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Още през първото...

Лудогорец  U19 победи с 4:1 връстниците си от Спартак (Варна) в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Още през първото полувреме момчетата на Димчо Ненов отбелязаха четири попадения. Онур Чолак откри в 14-та минута. Димитър Господинов се разписа на два пъти в 24-та и 31-та минута. Хакъ Хакиев направи резултата 4:0 в 42-та минута и двата тима се оттеглиха за почивка при този резултат.

През втората част гостите успяха да реализират почетното си попадение в 73-та минута.

Въпреки убедителната победа не съм доволен от играта ни. Трябва да сме на много по-високо ниво. Нужна ни е още много работа, за да достигнем нивото, което ни приляга, коментира старши треньорът Димчо Ненов след края на двубоя.