Репортаж 11 Юли 2020

Лудогорец II пречупи Добруджа в последната минута

Лудогорец II успя да надделее над Добруджа (Добрич) с 2:1 в контрола, след като победното попадение падна в последната 90-та минута от редовното...

Лудогорец II успя да надделее над Добруджа (Добрич) с 2:1 в контрола, след като победното попадение падна в последната 90-та минута от редовното време. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме нямаше много ситуации за гол и то закономерно завърши без попадения.

Нулевото равенство се запази до 70-та минута, когато Димитър Митков отбеляза ефектно за дубъла на "орлите" от пряк свободен удар. В 76-та минута Добруджа успя да изравни резултата. Попадението не обезкуражи момчетата на Тодор Живондов, които продължиха да търсят победата. Усилията им бяха възнаградени в 90-та минута, когато централният защитник Георги Вълчев бе най-съобразителен при едно меле в наказателното поле на гостите и реализира за победното 2:1.

По различни причини отсъстваха много от момчетата. В този ни състав съм доволен от показаното, особено от духа и волята за победа. Има обаче още много да се желае във всяко едно отношение, коментира след последния съдийски състав Тодор Живондов.

Срещу Добруджа (Добрич) Лудгорец II игра в състав: Мартин Петков, Мартин Русков, Александър Ганчев, Георги Вълчев, Димитър Илиев, Велисав Минков, Ерол Дост, Методий Стефанов, Димитър Митков, Георги Чукалов, Бранимир Костадинов (Станислав Вълчев, Алекс Маринов, Божидар Владимиров, Енис Ерол, Озан Ремзи).