Академия 12 Декември 2019

Лудогорец U19 не се даде на ЦСКА-София в Панчарево

Лудогорец U19 не се даде на лидерите във временното класиране ЦСКА-София и оспорваният сблъсък завърши 1:1. Отложеният мач от XI кръг на първенството...

Лудогорец U19 не се даде на лидерите във временното класиране ЦСКА-София и оспорваният сблъсък завърши 1:1. Отложеният мач от XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на комплекс "Панчарево".

Момчетата на Стефан Славов поведоха в 14-та минута. Точен бе Алекс Ганчев, който завърши добра флангова атака. Само 2 минути по-късно домакините успяха да изравнят. До края на срещата чистите голови ситуации липсваха, но двата тима водиха здрава битка. В последните минути между съперниците прехвърчаха искри, но реферът бързо овладя страстите, без да прибягва до червени картони.

Доволен съм от себераздаването на момчетата, които дадоха всичко от себе си на този тежък терен. Горд съм, че нито Левски, нито ЦСКА успяха да ни победят на свой терен. Ясно е, че има още много какво да се желае в спортно-технически аспект, коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу ЦСКА-София Лудогорец  U19 игра в състав: Владимир Русанов, Георги Маджаров, Александър Ганчев, Мартин Русков, Димитър Жеков, Велислав Минков, Петър Георгиев, Петър Караангелов, Кирил Янакиев, Георги Бабалиев, Владислав Найденов (Георги Николов, Алекс Луканов, Хидает Хюсеин).