Академия 1 Декември 2019

Лудогорец U17 разби с 5:1 Спартак във Варна

Лудогорец U17 победи с 5:1 във Варна местния Спартак в мач от последния за есенния полусезон XV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15...

Лудогорец U17 победи с 5:1 във Варна местния Спартак в мач от последния за есенния полусезон XV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години.

Разградчани поведоха в 19-та минута, с гол на Димитър Господинов. В 25-та минута Росен Иванов направи 2:0. Домакините намалиха на 1:2 в 44-та минута и при този резултат завърши първото полувреме.

През втората част Божидар Георгиев се разписа за 3:1 в 59-та минута. В 71-та и 80-та минута влезлият като смяна Мартин Кирчев оформи крайното 5:1.

Като за последен мач от полусезона момчетата се представиха на добро ниво. Те контролираха играта, разиграваха търпеливо топката, комбинираха хубаво и заслужено спечелиха с този убедителен резултат, коментираха наставниците на тима Георги Керкелов и Делян Георгиев.

Срещу Спартак Варна Лудогорец U17 игра в състав: Мартин Петков, Алекс Маринов, Тодор Петров, Анастас Пемперски, Корай Гьочгелди, Озан Ремзи, Росен Иванов, Георги Недков, Димитър Господинов, Божидар Георгиев, Енис Ерол (Мартин Кирчев, Николай Георгиев, Мартин Тодоров, Богдан Шалев).