Репортаж 18 Октомври 2019

Лудогорец II загуби с 0:1 от Черноморец в Балчик

Лудогорец II загуби с 0:1 гостуването си в Балчик на местния Черноморец за мача от XII кръг на първенството във Втора професионална лига. Първото...

Лудогорец II загуби с 0:1 гостуването си в Балчик на местния Черноморец за мача от    XII кръг на първенството във Втора професионална лига.

Първото полувреме предложи равностойна игра, като най-чистото положение за гол на "орлите" се откри пред Иван Йорданов. Той обаче не успя да реализира. Двата тима се оттеглиха за почивка при нулево реми.

През втората част домакините успяха да отбележат в 54-та минута чрез Виктор Митев. Разградчани се активизираха след попадението и до края изпуснаха две добри възможности за гол. Преслав Петков стигна пръв до топката след корнер, но не успя да порази целта. Сантиметри пък не достигнаха на Тихомир Димитров след центриране от фал да засече от упор топката в мрежата.

В тази среща направихме много непредизвикани грешки и подходихме много плахо.Събудихме се след 70-та минута и създадохме две добри ситуации, но вече беше късно, коментира след последния съдийски сигнал Тодор Живондов.

ЧЕРНОМОРЕЦ БАЛЧИК - ЛУДОГОРЕЦ  II 1:0

1:0 Виктор Митев (54)

Черноморец (Балчик): Християн Христов, Генади Луго, Тодор Таушанов, Дони Дончев, Мирослав Начев, Николай Иванов, Даниел Георгиев, Виктор Митев (90 - Георги Георгиев), Александър Стефанов (84 - Станислав Желязков), Юнуз Юнуз (69 - Георги Стоянов), Иван Михайлов

Дамян Дамянов Илкер Будинов (77 - Георги Вълчев), Петър Караангелов (55 - Тихомир Димитров), Иван Йорданов, Методий Стефанов, Петър Генчев, Преслав Петров, Димитър Илиев, Велислав Минков (69 - Стефан Методиев), Димитър Митков, Хюсеин Хюсеинов

Жълти картони: Генади Луго, Мирослав Начев (Черноморец), Преслав Петров (Лудогорец II).