Академия 18 Септември 2019

Лудогорец U17 победи с 2:0 Национал в София

Лудогорец U17 спечели с 2:0 гостуването си на Национал в София, за мача от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. В герой за...

Лудогорец U17 спечели с 2:0 гостуването си на Национал в София за мача от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. В герой за "орлите" се превърна Елис Ерол, който реализира и двете попадения.

Момчетата на Йордан Юруков откриха резултата в 31-та минута. Голът стана след скоростна атака по крилото. Елис Ерол скочи най-добре за центираната топка и с глава я прати в мрежата. Двата тима се оттеглиха за почивка при този резултат.

Разградчани затвориха мача в 59-та минута на втората част. След пробив по крилото отново Енис Ерол изпревари бранителите на съперника и реализира за 2:0.

Дойдохме тук за победа и я постигнахме. Доволен съм от отбора, момчетата се постараха и изпълниха всичките ми изсквания за водене на срещата, коментира след последния съдийски сигнал Йордан Юруков.

Срещу Национал Лудогорец U17 игра в състав: Пламен Пепеляшев, Алекс Маринов, Тодор Петров, Анастас Пемперски, Корай Гьочгелди, Юлиян Манолски, Георги Недков, Росен Иванов, Божидар Владимиров, Димитър Господинов, Енис Ерол  (Мартин Кирчев, Озан Ремзи, Николай Георгиев, Иван Томов).