Академия 15 Септември 2019

Лудогорец U17 победи Етър с 3:1

Лудогорец U17 победи Етър Велико Търново с 3:1. Мачът от IV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в...

Лудогорец U17 победи Етър (Велико Търново) с 3:1. Мачът от IV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Двубоят започна добре за момчетата на Йордан Юруков. Те откриха резултата още в 5-та минута, след гол на Димитър Господинов. В 16-та минута гостите от Велико Търново успяха да изравнят. "Орлите" поведоха с 2:1 в 34-та минута, като точен бе Росен Иванов.

През втората част разградчани затвърдиха превъзходството си с още един гол. Негов автор отново бе Димитър Господинов, който в 61-та минута изпълни точно отсъдената дузпа.

Доволен съм от игровото поведение на момчетата, които се реваншираха за загубата от Септември с добра игра и победа. Разбира се, имам забележки към тях, но ще си ги кажем в съблекалнята, коментира след края на мача Йордан Юруков.

Срещу Етър (Велико Търново) Лудогорец U17 игра в състав: Пламен Пепеляшев, Алекс Маринов, Анастас Пемперски, Тодор Петков, Корай Гьочгелди, Озан Ремзи, Иван Томов, Росен Иванов, Димитър Господинов, Енис Ерол, Божидар Владимиров (Юлиян Манолски, Георги Недков, Николай Георгиев, Мартин Кирчев).