Репортаж 27 Юли 2019

Лудогорец II загуби от Локомотив в София с 0:2

Вторият отбор на Лудогорец загуби с 0:2 гостуването си на Локомотив в София. Мачът от II кръг на първенството във Втора професионална лига се игра на...

Вторият отбор на Лудогорец загуби с 0:2 гостуването си на Локомотив в София. Мачът от II кръг на първенството във Втора професионална лига се игра на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда".

Още в 16-та минута главният съдия Димитър Димитров отсъди дузпа за домакините. Зад топката застана Димитър Георгиев, но Владимир Русанов реагира перфектно и отрази удара му. Локомотив бе по-активният тим на терена, но "орлите" се бранеха добре и до края на първата част не допуснаха попадение. Закономерно почивката дойде при нулево равенство.

Втората част започна добре за момчетата на Тодор Живондов. В 55-та минута Иван Йорданов бе изведен сам срещу Ивайло Василев, но стреля в тялото на стража. В следващата минута "железничарите" откриха резултата чрез капитана си Том, който реализира с глава. В 78-та минута, отново след удар с глава, Димитър Георгиев отбеляза втория гол за столичани за крайното 0:2.

За мен ситуацията, която реши мачът, бе нашият пропуск от чиста позиция минута, преди Локомотив да открие резултата. За пореден път допуснахме лек гол след статично положение. Можем повече от това, което показахме, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът на Лудогорец II Тодор Живондов.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ЛУДОГОРЕЦ II  2:0

1:0  Евертон Джилио Том (56)

2:0 Димитър Георгиев (78)

Локомотив (София): Ивайло Василев, Мартин Василев, Мики Орачев, Педро Ферари, Саша Домич, Евертон Джилио Том (89 - Александър Александров), Тодор Траянов (81 Неманя Иванов), Красимир Милошев (75 - Китан Василев), Зоран Швоня, Димитър Георгиев, Цветомир Вачев

Лудогорец II: Владимир Русанов, Георги Вълчев, Илкер Будинов, Ерол Дост (82 - Петър Караангелов), Димитър Илиев, Методий Стефанов (68 - Велислав Минков), Иван Йорданов, Преслав Петров, Димитър Митков, Хюсеин Хюсеинов (74 - Владислав Найденов), Дейвид Рибейро