Репортаж 20 Юли 2019

Лудогорец громи Берое

Лудогорец изигра много силен мач и победи Берое с 4:2 като гост. Така шампионите събраха пълен актив от точки след два кръга в първенството на efbet...

Лудогорец изигра много силен мач и победи Берое с 4:2 като гост. Така шампионите събраха пълен актив от точки след два кръга в първенството на efbet Лига.

Страхотен мач изигра новото попълнение Жоржиньо. Крилото отбеляза първите два гола преди почивката и записа асистенция за четвъртия гол, който бе дело на Клаудио Кешерю. Румънецът отбеляза също така третото попадение в началото на второто полувреме. Кешерю вече има четири гола в двата мача от началото на шампионата.

Вандерсон записа дебютни минути за Лудогорец този сезон, след като влезе през втората част. Бразилецът, който пропусна първите мачове заради контузия, можеше да се разпише за 1:5, но не успя да се вкара сам срещу вратаря.

За домакините на два пъти се разписа Йосипович в 45-ата минута от дузпа и в 90-ата.

В мача участие не взе контузения Икоко, както и Мавис Чибота.

БЕРОЕ - ЛУДОГОРЕЦ 2:4

0:1 Жоржиньо (9')
0:2 Жоржиньо (35')
1:2 Зоран Йосипович (45' +3) - дузпа
1:3 Клаудио Кешерю (53')
1:3 Клаудио Кешерю (55')
2:4 Зоран Йосипович (90')

Берое: Душан Перниш, Ерол Алкан, Иван Бандаловски, Никита Баранов (57 - Мартин Камбуров), Милен Желев, Карлос Охене (61 - Юлиян Ненов), Рубен Бригидо, Александър Цветков, Яя Меледже (58 - Иван Минчев), Александър Василев, Зоран Йосипович

Лудогорец: Пламен Илиев, Сисиньо, Антон Недялков (80 - Станислав Манолев), Рафаел Форстър, Георги Терзиев, Абел Анисе, Стефан Баджи, Джоди Лукоки, Дан Битон (47 - Яцек Горалски), Жоржиньо (59 - Вандерсон), Клаудио Кешерю

Жълти картони: Александър Василев (Берое); Сисиньо (Лудогорец).