VIVACOMCUP 11 Юни 2019

Лудогорец стартира с 4:0 във VIVACOMCUP

Лудогорец U14 стартира участието си в международния детски турнир VIVACOMCUP 2019 с убедителна победа с 4:0 над връстниците си от Работнички...

Лудогорец U14 стартира участието си в международния детски турнир VIVACOMCUP 2019 с убедителна победа с 4:0 над връстниците си от Работнички (Скопие). Първият мач от надпреварата се игра на стадиона в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емил Георгиев отбелязаха по два гола през двете полувремена. През първото се разписаха Петър Кирев в 12-та и Васил Тошев в 25-та минута. Попаденията паднаха след добри флангови атаки и хубави центрирания. През второто точни бяха Александър Георгиев и Дакарай Трой. Георгиев вкара с глава след корнер, а Трой с мощен удар извън наказателното поле, след който топката рикошира от горната греда и спря в мрежата.

Момчетата се представиха на ниво и постигнаха добър резултат. Не съм доволен, че в началото бяха прекалено напрегнати и допуснаха грешки, които можеше да ни донесат известни проблеми, коментира след последния съдийски сигнал Емил Георгиев.

Срещу Работнички (Скопие) Лудогорец U14 игра в състав: Умут Хакиф, Георги Караиванов, Александър Георгиев, Кристиян Иванов, Петър Атанасов, Владислав Мутафов, Никола Георгиев, Васил Тошев, Стивън Вълчев, Петър Кирев (Симеон Чолаков, Костадин Стоянов, Симеон Тодоров, Емил Панов, Божидар Митев, Ивайло Димитров, Дакарай Трой, Ивайло Чиплаков, Костадин Белалиев).

В другия мач от днешната програма на турнира Динамо (Тбилиси) победи Войводина (Нови Сад) с 4:2.

VIVACOMCUP: Лудогорец - Работнички (Скопие) 4:0