Клуб 7 Юни 2019

Страхотен Кешерю спаси Румъния в Норвегия

Нападателят на Лудогорец Клаудио Кешерю изигра страхотен мач за националния отбор на Румъния в евроквалификацията срещу Норвегия. Голмайсторът на...

Нападателят на Лудогорец Клаудио Кешерю изигра страхотен мач за националния отбор на Румъния в евроквалификацията срещу Норвегия. Голмайсторът на шампионите отбеляза два гола за северните ни съседи, които измъкнаха 2:2 срещу скандинавците. Норвежците поведоха с 2:0 до 70-ата минута, но с попадения на Кешерю в 77-ата и последната 90-та минута Румъния ситръгна с точка от Осло.
Кешерю, както и другият футболист на Лудогорец Драгош Григоре започнаха титуляри и останаха на терена до края.

Левият бек на Лудогорец Антон Недялков също записа 90 минути за националния отбор на България при загубата с 1:2 от Чехия на "Летна" в Прага.

Яцек Горалски игра едва няколко минути в самия край при победата на Полша с 1:0 над Северна Македония в Скопие. Горалски влезе на мястото на Кич.