Академия 23 Май 2019

Лудогорец U15 победи Етър с 2:0

Лудогорец U15 победи с 2:0 връстниците си от Етър (Велико Търново) в мач от XXIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата...

Лудогорец U15 победи с 2:0 връстниците си от Етър  (Велико Търново) в мач от XXIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме завърши при нулево реми, въпреки че разградчани бяха по-добрият тим на терена и създадоха четири сериозни опасности пред вратата на гостите.

През втората част момчетата на Христо Господинов продължиха да доминират, като този път добрата им игра намери изражение в два гола. Отбеляза ги в рамките на пет минути централният нападател Петко Петков. Той бе точен в 49-та и 54-та минута. До ситуациите се стигна след добри флангови атаки на "орлите".

Доволен съм от спазването на тактическите указания и воденето на мача. Искам обаче момчетата да се раздават повече и да демонстрират по-силна мотивация в преследването на добрия резултат, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.

Срещу Етър (Велико Търново) Лудогорец  U17 игра в състав: Генади Николов, Димитър Найденов, Ибрям Хабил, Несин Салим, Александър Занков, Георги Янев, Димитър Иванов, Радослав Захариев, Иван Аспарухов, Тончо Георгиев, Петко Петков (Мартин Мартинов, Йоан Йорданов, Любослав Маринов, Янислав Дюлгеров).