Академия 30 Април 2019

Лудогорец U19 нокаутира Нефтохимик (Бургас) с 4:0

Лудогорец U19 нокаутира Нефтохимик (Бургас) с резултат 4:0. Мачът от XXV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра в...

Лудогорец U19 нокаутира Нефтохимик (Бургас) с резултат 4:0. Мачът от XXV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра в Бургас.

Момчетата на Тодор Живондов набраха скорост от миналия кръг и започнаха днешния мач с Нефтохимик ударно от самото начало. Първият гол падна в 50-та секунда на двубоя, а до края на първото полувреме резултатът се оформи на 4:0. Хеттрик реализира Кристиян Кънчев. Един гол добави и Георги Стоянов.

През втората част на мача натискът на юношите на Лудогорец продължи. Пропуснати бяха още 3-4 положения и два пъти гредата спаси домакините от по изразителна загуба.

Доволен съм от постоянството и желанието за победа във всеки един двубой. Отборът обаче може да играе далеч по ефективно и рационално, коментира след края на срещата Тодор Живондов.

Срещу Нефтохимик (Бургас) Лудогорец U19 игра в състав: Дамян Дамянов, Светослав Славчев, Георги Вълчев, Василен Марков, Димитър Жеков, Методи Стефанов, Петър Караангелов, Кристиян Кънчев, Георги Стоянов, Владислав Найденов, Хюсеин Кевлювуев.  (Деян Колев,Велислав Минков, Георги Бабалиев и Станислав Минков).