Академия 17 Март 2019

Лудогорец U15 с равенство 2:2 срещу Спартак (Плевен)

Лудогорец U15 не успя да победи връстниците си от Спартак (Плевен) и стигна само до равенство 2:2. Мачът от XX кръг на първенството в Елитната...

Лудогорец U15 не успя да победи връстниците си от Спартак (Плевен) и стигна само до равенство 2:2. Мачът от XX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Гостите откриха резултата в 19-та минута. Момчетата на Христо Господинов изравниха в 30-та минута чрез Петко Петков и резултатът остана непроменен до почивката.

През второто полувреме разградчани получиха второ попадение в 40-та минута. Пет минути по-късно Радослав Захариев вкара за 2:2. Малко преди края на срещата гол на "орлите" бе отменено след дискусионна засада.

Можехме да се справим по-добре. Изпуснахме много положения, но и имаме основания да се считаме за ощетени от някои съдийски решения. Нашите слабости си ги знаем, продължаваме да работим, за да изглеждаме по-добре в следващите двубои, коментира Христо Господинов.

Срещу Спартак (Плевен) Лудогорец  U15 игра в състав: Християн Стоянов, Ивайло Гущеров, Ибрям Хабил, Несин Салим, Александър Занков, Любослав Маринов, Радослав Захариев, Янислав Дюлгеров, Тончо Георгиев, Иван Аспарухов, Петко Петков (Мартин Мартинов, Теодор Димитров)