Репортаж 6 Февруари 2019

Лудогорец II разгроми Черноморец (Бургас) с 4:1

Лудогорец II разгроми Черноморец (Бургас) с 4:1 в контролна среща. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". В...

В началото на срещата две чудесни възможности за откриване на резултатат пропуснаха Димитър Митков и Хюсеин Кольовлуев. Митков се реваншира в 22-ата минута, след като "орлите" успяха да отнемат една топка пред наказателното поле на съперника. Резултатът 1:0 се запази до почивката.

Втората част започна добре за гостите, които изравниха в 59-ата минута. Иван Стоянов бе точен с глава, след центриране от корнер. Двайсет минути по-късно момчетата на Ради Здравков поведоха с 2:1, като точен бе Иван Йорданов. Ерол Дост направи 3:1 в 84-ата минута. Последното четвърто попадение в мрежата на бургазлии реализира Станислав Вълчев в 89-ата минута.

Днес показахме добра игра в атака, с прилични разигравания, контрол върху топката и острота. Първите 60 минути определено ни бяха по-добри, след това малко загубихме ритъм. Като цяло нямаме основания да сме недоволни, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Галин Иванов.

Срещу Черноморец (Бургас) Лудогорец II игра в състав: Дамян Дамянов, Илкер Будинов, Тихомир Димитров, Преслав Петров, Димитър Илиев, Методи Стефанов, Ерол Дост, Иван Йорданов, Ивайло Климентов, Димитър Митков, Хюсеин Кольовлуев (Васил Симеонов, Олег Димитров, Георги Вълчев, Станислав Вълчев, Георги Стоянов, Кристиян Кънчев, Светослав Славчев).