Академия 2 Февруари 2019

Лудогорец U17 и U15 с победи над връстниците си от Спорт тийм

Формациите на Лудогорец U17 и U15 записаха победи в контролните си срещи с връстниците си от Спорт тийм (Букурещ). Мачовете се играха на един от...

Формациите на Лудогорец U17 и U15 записаха победи в контролните си срещи с връстниците си от Спорт тийм (Букурещ). Мачовете се играха на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Стефан Славов отбелязаха цели 5 безответни гола на гостите си от Румъния, докато с 2 години по-малките възпитаници на Христо Господинов спечелиха с 1:0.

За U17 през първото полувреме точни бяха Петър Георгиев в 15-ата, Онур Чобак в 23-ата и Георги Маджаров в 32-ата минута. През втората част се разписаха отново Онур Чолак в 62-ата и Ивелин Ангелов в 80-ата минута.

Единственият победен гол за U15 падна в 24-ата минута, когато точен бе Димитър Иванов.

Изиграхме добър мач, доволен съм от себераздаването и дисциплината на момчетата. Ако продължат да се стараят в тренировките, ще се справят още по-добре в следващите срещи, коментира Стефан Славов.

Като цяло контролирахме срещата и не позволихме на съперника да създаде нито една сериозна опасност пред нашата врата. Има обаче какво още да се желае при създаването и реализирането на головите ситуации, бе коментарът на Христо Господинов.

Срещу връстниците си от Спорт тийм (Букурещ) "орлите" играха в следните състави:

Лудогорец U17: Дамян Христов, Ники Пенков, Алекс Луканов, Валентин Цветанов, Георги Маджаров, Димитър Василев, Петър Георгиев, Стилиян Спасов, Ивелин Ангелов, Венелин Стоянов, Онур Чолак (Недялко Димитров, Иван Донецк, Мартин Алексиев, Ерай Ходжа, Явор Пламенов).

Лудогорец U15: Християн Стоянов, Несин Салим, Ивайло Гущеров, Димитър Найденов, Александър Занков, Любослав Маринов, Димитър Иванов, Йоан Йорданов, Тончо Георгиев, Янислав Дюлгеров, Петко Петков (Омут Хабил, Радослав Захариев, Ибрям Халил, Росен Земеделски, Димитър Игнатовски, Теодор Димитров, Симеон Петров, Мартин Мартинов, Георги Янев).