Академия 21 Ноември 2018

Лудогорец U16 и U14 също на полуфинал за Купата на БФС

След като формацията на Лудогорец U18 се класира на полуфиналите за Купата на БФС, за това ниво на турнира своето място спечелиха и възрастовите...

След като формацията на Лудогорец U18 се класира на полуфиналите за Купата на БФС, за това ниво на турнира своето място спечелиха и възрастовите групи U16 и U14 на клуба.

Момчетата на Тодор Живондов победиха в реванша на четвъртфиналите като гости Царско село с 2:0, с попадения на Божидар Владимиров и Димитър Господинов. В първия мач "орлите" отбелязоха цели 9 безответни гола на съперника.

Възпитаниците на Емил Георгиев се справиха в Разград на реванша със Славия с 3:0. Отличи се Петър Кирев, който реализира хеттрик. В първата четвъртфинална среща разградчани загубиха в София с минималното 1:2.

Трите формации на "Лудогорец" ще научат следващите си съперници през март, догодина, когато в БФС ще бъде теглен жребия за полуфиналите на надпреварата.