Клуб 18 Ноември 2018

Асове на Лудогорец блестят при победа на Румъния

Двама основни играчи на Лудогорец - Козмин Моци и Клаудио Кешерю, бяха титуляри при победата на Румъния над Литва с 3:0 в мач от Лига С, група 4 от...

Двама основни играчи на Лудогорец - Козмин Моци и Клаудио Кешерю, бяха титуляри при победата на Румъния над Литва с 3:0 в мач от Лига С, група 4 от Лигата на нациите. Централният защитник остана на терена 90 минути, а Кешерю бе заменен в 68-ата минута от Янис Хаджи. Голмайсторът на Лудогорец игра силно и отбеляза втория гол в 47-ата минута, с което на практика мачът бе решен в полза на северните ни съседи.

Ден по-рано Антон Недялков бе след най-добрите на терена при равенството 1:1 на България срещу Кипър в Никозия, което остави националите в играта преди решаващия мач със Словения в понеделник.

Четвъртият национал на Лудогорец - Яцек Горалски, се очаква да бъде титуляр за Полша в гостуването на Португалия във вторник от Лига А, група 3 на Лигата на нациите.