Репортаж 13 Август 2018

Лудогорец II пропусна да вземе точка от Локомотив в София

Лудогорец II загуби от Локомотив в София с 0:1 в мач от III кръг на първенството във Втора професионална лига. Момчетата на Ради Здравков могат да...

Лудогорец II загуби от Локомотив в София с 0:1 в мач от III кръг на първенството във Втора професионална лига. Момчетата на Ради Здравков могат да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка от гостуването на "железничарите", защото получиха гол от фал и изпуснаха няколко чисти ситуации за попадение.

Прекият свободен удар бе отсъден в полза на Локомотив в 9-ата минута. Мартин Станкев намери далечния горен ъгъл на вратата, пазена от Даниел Наумов и отбеляза. До края на полувремето Денислав Александров на три пъти имаше шанс за изравни, но пропусна. При първата ситуация, малко след гола, той дори бе изведен очи в очи с Александър Любенов, но стреля над горната греда.

През втората част "орлите" създадоха още три добри ситуации, но Александров, Мартин Милков и Ерол Дост отново не успяха да поразят целта.

Не заслужавахме да загубим. Момчетата се справиха добре в атака и създадоха доста ситуации, които за жалост пропуснахме. В отбрана и в средата на терена не бяхме достатъчно стабилни. В играта ни имаше нервност и напрежение. Надявам се, колкото се може по-скоро, момчетата да се отърсят от тях", коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Галин Иванов.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ЛУДОГОРЕЦ II  1:0

1:0  Мартин Станкев (9)

Локомотив (София): Александър Любенов, Емил Виячки, Александър Горанов, Владислав Романов, Мартин Станкев, Франк Мбарга (65 - Богомил Христов), Христос Контохристос, Красимир Милуошев, Йоргос Бузукис, Йордан Тодоров (46 - Даниел Васев), Костадин Хазуров (87 - Георги Нетов).

Лудогорец II: Даниел Наумов, Преслав Петров, Тихомир Димитров, Сердар Юсуфов (73 - Димитър Илиев), Денислав Александров, Андриан Димитров (53 - Стефан Методиев), Ерол Дост, Доминик Янков, Лъчезар Ковачев, Иван Йорданов, Мартин Милков (79 - Димитър Митков).

Жълти картони: Сердар Юсуфов, Ерол Дост, Преслав Петров (Лудогорец II).