VIVACOMCUP 8 Юни 2018

Лудогорец U14 - трети на VIVACOMCUP, Партизан спечели купата

Лудогорец победи Шериф (Молдова) с 1:0 в мача за третото място на турнира VIVACOMCUP. Попадението реализира Петко Петков в 52-ата минута. Във...

Лудогорец победи Шериф (Молдова) с 1:0 в мача за третото място на турнира VIVACOMCUP. Попадението реализира Петко Петков в 52-ата минута. Във финалния двубой Партизан (Белград) разгроми ЦСКА 1948 с 6:0 и спечели надпреварата. В срещата за петото място Едирне Фатих Спор победи Беласица (Струмица) с 1:0.

На церемонията след края на турнира купата за победителите Партизан (Белград) връчи Елица Събева, мениджър "Корпоративни продажби" във "Виваком".  ЦСКА 1948 получи купата за второто място от кмета на Разград д-р Валентин Василев, а купата  за третото място на "орлите" даде областният управител Гюнай Хюсмен.

На тържеството бяха раздадени още една отборна и пет индивидуални награди. Най-добър вратар стана Думенко Роман от Шериф. За най-добър защитник бе обявен Илиян Велков от ЦСКА 1948, а за най-добър полузащитник - Орчун Ердоган от Едирне Фатих Спор. Призът за най-добър нападател на надпреварата получи Иван Аспарухов от Лудогорец, а този за най-полезен състезател - Лука Стоянович от Партизан (Белград). Отборната награда за спортсменство отиде при Беласица (Струмица).