Репортаж 29 Април 2018

Лудогорец II с тежко поражение 0:5 от Ботев във Враца

Лудогорец II допусна тежко поражение с 0:5 срещу Ботев във Враца, в мач от XXVII кръг на първенството във Втора професионална лига. Момчетата на Ради...

Момчетата на Ради Здравков удържаха натиска на съперника до 44-ата минута. Тогава за Ботев се разписа Йордан Апостолов.

През второто полувреме за врачани отбелязаха, Спас Георгиев, Иван Колев, Петър Атанасов и отново Йордан Апостолов, съответно в 53-ата, 62-ата, 72-ата и 87-ата минута.

Слабо представяне на нашия отбор. Не е това пътят, който сме си поставили за цел да следваме. От такава ситуация се излиза с победи и хубава игра. Очакваме момчетата да изглеждат по различен начин в следващите ни двубои, коментира след края на срещата помощник-треньорът на Лудогорец II Тодор Живондов.

БОТЕВ (ВРАЦА) - ЛУДОГОРЕЦ II 5:0

1:0 Йордан Апостолов (44')
2:0 Спас Георгиев  (53')
3:0 Иван Колев (62')
4:0 Петър Атанасов (72')
5:0 Йордан Апостолов (87')

Ботев (Враца): Александър Любенов, Атанас Фиданин, Даниел Гаджев (66 - Атанас Димитров), Деян Иванов, Емил Стоев, Ивайло Михайлов, Иван Колев, Иво Харизанов, Йордан Апостолов, Петър Атанасов (76 - Атанас Кабов), Спас Георгиев(73 - Андреас Васев).

Лудогорец II: Васил Симеонов, Преслав Петров, Денислав Александров (73 - Мехмед Мехмед), Кристиян Китов, Лъчезар Ковачев, Иван Великов, Димитър Илиев, Олег Димитров, Ивайло Климентов (60 - Андриан Димитров), Ерол Дост, Томас Цвятков (54 - Атанас Карачоров).