Академия 1 Април 2018

Лудогорец U19 победи Пирин (Благоевград) с 4:0

Лудогорец U19 спечели важни три точки в Разград, след един перфектно изигран мач срещу Пирин. Момчетата на Юри Васев имаха игрово превъзходство през...

Лудогорец U19 спечели важни три точки в Разград, след един перфектно изигран мач срещу Пирин. Момчетата на Юри Васев имаха игрово превъзходство през целия двубой, а първият гол във вратата на гостите от Благоевград падна още във 2-ата минута. Негов автор бе Димитър Митков.

В 30-ата минута Мартин Милков удвои резултата. Натискът, който упражниха момчетата на Юри Васев продължи и през второто полувреме.Резултатът стана класически в 63-ата минута. Голмайстор бе Димитър Митков. В 75-ата минута на двубоя с четвъртото попадение за разградчани се разписа  Хюсеин Хюсеинов. До край на мача момчетата на Юри Васев имаха още няколко сериозни положения, но резултатът остана само 4:0.

Играч на мача е Димитър Митков, с  два гола и една асистенция. Негови подгласници са: Георги Вълчев и Иван Йорданов.

Определено много добър мач за нашия отбор. Момчетата напълно заслужиха тази убедителна победа. Демонстрираха добра физическа подготовка и дух, за което ги поздравявам, каза след мача треньорът им Юри Васев.

Срещу Пирин (Благоевград) Лудогорец U19 игра в състав: Иван Атанасов, Венцислав Славов, Георги Вълчев, Стонислав Вълчев, Димитър Илиев,  Стефан Методиев, Кристиян Кънчев, Иван Йорданов, Георги Стоянов, Димитър Митков, Мартин Милков (Хюсеин Хюсеинов, Илкер Будинов, Мартин Минчев, Николай Томов).