Академия 28 Март 2018

Лудогорец U14 отпадна от турнира за Купата на БФС

Лудогорец U14 загуби втория полуфинал за купата на БФС от Левски в Разград с 0:4. Реваншът се игра днес на базата "Гнездо на орли"....

Момчетата на Росен Маринов играха много добре до средата на първото полувреме, но получените два бързи гола в 26 и 28 минута им подействаха демотивиращо. Интригата в двубоя се стопи след третия гол, който падна в последната минута преди почивката.Четвъртото попадение на гостите от столицата бе реализирано в средата на второто полувреме. “Имахме две чисти голови положения още в първите минути на мача, но не успяхме да реализираме, имахме затруднения и в единоборствата, тъй като пративниковите състезатели ни превъзхождаха ръстово”, коментира след срещата Росен Маринов.

Срещу Левски (София) Лудогорец U14 игра в състав: Генади Николов, Александър Занков, Димитър Найденов, Любослав Маринов, Несин Салим, Росен Земеделски, Димитър Иванов, Никола Георгиев, Иван Аспарухов, Метин Ферди, Янислав Дюлгеров (Цветан Георгиев, Антон Михайлов, Кристиян Йотов и Людмил Йотов).