Репортаж 25 Ноември 2017

Лудогорец II загуби в София от Локомотив с 1:0

Лудогорец II загуби гостуването си в София от Локомотив с 1:0 в мач от XVI кръг на Втора професионална лига. Първата част „орлите” играха по-добре,...

Първата част „орлите” играха по-добре, владееха повече топката и атакуваха по-опасно. Само до 20-ата минута те на два пъти имаха шанс да поведат в резултата чрез Денислав Александров. До попадение обаче не се стигна и съперниците се оттеглиха за почивка при нулево реми.

През второто полувреме домакините успяха да реализират единственото попадение в срещата от дузпа в 51-ата минута. Автор на гола бе Илия Димитров. До края на мача домакините бяха по-дейния отбор на терена и не допуснаха изравняване.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ЛУДОГОРЕЦ II 1:0

1:0 Илия Димитров (51') - дузпа

Локомотив (София): Андрея Ефремов, Владимир Семерджиев (79 - Илиян  Стефанов) , Александър Бранеков, Евгени Зюмбулев,  Галин Ташев (66 – Александър Горанов), Иво Иванов, Мартин Станкев (82 - Красимир Милушев), Емил Виячки, Илия Димитров, Николай Цветков, Здравко Димитров.

Лудогорец II:  Даниел Наумов, Преслав Петров, Иван Великов, Венцислав Керчев, Сердар Юсуфов, Ерол Дост (76 - Доминик Янков), Олег Димитров (62 – Цветослав Петров), Ивайло Климентов, Мартин Милков (65 – Тони Иванов), Денислав Александров, Томас Цвятков.

Локомотив (София) - Лудогорец II 1:0