Академия 25 Октомври 2017

Лудогорец U14 на 1/4 финал за Купата на БФС след 4:0 над Миньор (Перник)

Лудогорец U14 се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на БФС. Момчетата на Росен Маринов победиха във втория осминафинален мач връстниците...

Лудогорец U14 се класира за четвъртфиналите на  турнира за Купата на БФС. Момчетата на Росен Маринов победиха във втория осминафинален мач връстниците си от Миньор (Перник) с 4:0 и продължават напред с общ резултат 7:0.

През първото полувреме  „орлетата“ поведоха с 2:0. Точни бяха Никола Илиев и Димитър Иванов, съответно в 15-ата и 30-ата минута. През второто те реализираха още две безответни попадения. Иванов отбеляза в 52-ата, а Илиев в 60-ата минута.

Срещу Миньор (Перник) Лудогорец U14 игра в състав: Генади Петров, Димитър Найденов, Александър Занков, Несин Сали, Любомир Маринов, Росен Земеделски, Димитър Иванов (капитан), Никола Илиев, Иван Аспарухов, Метин Ферди, Никола Асенов (Кристиян Йотов, Антон Михайлов, Людмил Йотов, Марио Маринов).