Академия 1 Юни 2017

Лудогорец U19 с класика срещу Верея, удари 4 греди

Лудогорец U19 постигна класическа победа с 0:3 като гост на Верея в Стара Загора. Момчетата на Юри Васев имаха пълно превъзходство на терена,...

U19: Верея (Стара Загора) - Лудогорец 0:3

Лудогорец U19 постигна класическа победа с 0:3 като гост на Верея в Стара Загора. Момчетата на Юри Васев имаха пълно превъзходство на терена, създадоха куп голови ситуации и удариха 4 греди. Двубоят бе от 29 кръг на първенството на Елитната юношеска група до 19 години. През първото полувреме домакините имаха шанса да инкасират само едно попадение във вратата си. Негов автор стана Мартин Милков в 18-ата минута на двубоя.

През второто доминацията на орлите закономерно доведе до нови две попадения в мрежата на Верея. Отбелязаха ги Мехмед в 62-ата и Тони Иванов в 70-ата минута.

Момчетата играха хубав футбол и не оставиха съмнения, че са по-добрият отбор. Спазихме традицията от последните мачове да бележим много голове и да изпускаме изгодни ситуации, но и това е част от играта“, коментира след последния съдийски сигнал Юри Васев.

Срещу Верея (Стара Загора)  Лудогорец U19 игра в състав: Дамян Дамянов, Венцислав Славов, Мартин Минчев, Иван Великов, Димитър Илиев, Ерол Дост, Цветослав Петров /к/,  Андреан Димитров, Мартин Милков, Тони Иванов,   Мехмед Мехмед (Юнуз Юнуз, Георги Бабалиев, Любомир Караниколов, Ангел Дойчинов).