Академия 8 Април 2017

Лудогорец U17 победи Пирин като гост с 0:1

Лудогорец U17 победи с 0:1 при гостуването си Пирин (Благоевград) в мач от Елитната юношеска група до 17 г. Единственото попадение за момчетата на...

Лудогорец U17 победи с 0:1 при гостуването си Пирин (Благоевград) в мач от Елитната юношеска група до 17 г.

Единственото попадение за момчетата на Радослав Комитов реализира Г. Стоянов в 44 минута. През целия мач домакините се стремяха да накъсват играта. Те действаха твърдо и дори грубо на моменти срещу по-бързите и технични състезатели на Лудогорец.

През първото полувреме Пирин не успя да създаде нито една опасност пред вратата на Дамянов, като домакините нямаха в актива си дори един корнер. В същото време разградчани изпуснаха три сериозни положения за гол.

През втората част ситуацията на терена остана същата, като, въпреки пропуските пред вратата на съперника,  Лудогорец успя да реализира така важния победен гол.

„Всеки мач е важен за нас, доволен съм, че взехме ценните 3 точки. Не съм доволен, че отборът не показа своя потенциал, който е далеч по-сериозен”, коментира Радослав Комитов след последния съдийски сигнал.ю

Съставът на Лудогорец срещу Пирин:  Дамянов, Славчев, Димитров, Г.Вълчев, Томов, Хюсеинов, Методиев, Кънчев, Стоянов, Янков и Д. Митков. (Ст. Вълчев, Будинов, Марков, Апостолов).