Академия 1 Април 2017

Лудогорец U19 вкара 6 на Черно море във Варна

Лудогорец U19 победи с 6:0 като гост Черно море (Варна) в мач от XX кръг на Елитната юношеска група до 19 години. През първото полувреме момчетата на...

През първото полувреме момчетата на Юри Васев реализираха само едно попадение чрез Димитър Илиев.

През второто полувреме обаче се развихриха на терена и забиха още 5 гола във вратата на варненци. Отличи се Мехмед Мехмед, който записа хеттрик. Автори на другите две попадения станаха Юнуз Юнуз и Андреан Димитров.

„Доволен съм от момчетата. Неравният терен ги затрудни малко в началото, но постепенно се приспособиха към него и показаха своята игра”, коментира Юри Васев. Той подчерта, че убедителната победа не бива да заблуждава, защото има още много какво да се желае от отбора.

Лудогорец U19 игра в състав: Иван Атанасов, Караниколов, Великов, Л. Ковачев, Тони Иванов, Димитър Илиев, Светослав Петров, Ерол Дост, Мартин Илков, Мехмед, Юнуз. Като смени на терена излязоха още Ганчев, Дойчинов, М. Георгиев и Андреан Димитров.