Академия 16 Март 2017

Лудогорец U14 на финал за Купата на БФС след драма с дузпи

И Лудогорец U14 ще играе финал за Купата на БФС. В четвъртък момчетата на Тодор Живондов и Георги Керкелов отстраниха Литекс след изпълнение на дузпи...

И Лудогорец U14 ще играе финал за Купата на БФС. В четвъртък момчетата на Тодор Живондов и Георги Керкелов отстраниха Литекс след изпълнение на дузпи – 4:3. Първият мач в Разград бе завършил 0:0. Реваншът в Ловеч приключи при същия резултат. При изпълненията от бялата точка в герой за талантите от футболната академия на шампиона се превърна вратарят Мартин Петков. Той спаси две дузпи, с което прати Лудогорец U14 на финала срещу Левски. Мачът е на 13 април.

В сряда Лудогорец U18 също стигна финал за Купата на БФС след разгром над Левски с общ резултат 9:2.

Съставът на Лудогорец U14: Петков, Маринов, Петров, Пемперски, Гьочгелди, Манолски, Ремзи, Господинов, Неделчев, Владимиров, Лозков (Иванов, Георгиев, Баев, Тодоров)