Репортаж 26 Март 2016

Лудогорец победи Верея в контрола

Лудогорец победи с 3:1 Верея в контролен мач, игран на базата на шампионите в Разград. Треньорът на „орлите“ Георги Дерменджиев бе поканил доста...

Лудогорец победи с 3:1 Верея в контролен мач, игран на базата на шампионите в Разград. Треньорът на „орлите“ Георги Дерменджиев бе поканил доста играчи от втория отбор, както и някои от талантите в школата на клуба.

Още в 6-ата минута Вандерсон откри резултата. Девет минути по-късно реферът Станислав Тодоров отсъди дузпа за Лудогорец след фаул срещу Кафу. Зад топката застана Андрей Пререлица, който не сбърка – 2:0. В последната минута на първото полувреме гостите върнаха едно попадение. Ашар се разписа от фаул.

През второто полувреме шампионите стигнаха до нов гол. Негов автор стана Кафу в 67-ата минута.

Лудогорец имаше надмощие през целия мач, като пропусна не малко чисти положения.