Репортаж 13 Февруари 2016

Лудогорец удари Добруджа 2:0

Лудогорец постигна победа и във втората контрола в събота. Шампионите удариха 2:0 Добруджа. По-рано през деня друг състав на "орлите"...

Лудогорец постигна победа и във втората контрола в събота. Шампионите удариха 2:0 Добруджа.  По-рано през деня друг състав на "орлите" надделя със същия резултат над Етър.

Браян Ангуло откри резултата в 26 - ата минута ,  като до почивката отново той,  Вандерсон и Препелица пропуснаха да отбележат втори гол.

Той стана факт през втората част.  Десет минути преди последния съдийски сигнал именно Препелица се разписа за 2:0. Преди това и Саша можеше да се разпише, но шутът му срещна гредата.

Треньорът Георги Дерменджиев пусна в игра 18-годишният вратар Даниел Наумов, който влезе на мястото на Владислав Стоянов. В игра се появи и 15-годишният Николай Томов.