Академия 18 Ноември 2015

Лудогорец U 17 с шеста поредна победа в голям мач

Лудогорец U17 изигра най-силния си мач от началото на първенството и победи с 4:3 убедителния лидер в класирането Септември. Отборът от София не бе...

Лудогорец U17 изигра най-силния си мач от началото на първенството и победи с 4:3 убедителния лидер в класирането Септември. Отборът от София не бе загубил точка от началото на първенството. Талантите от школата на шампионите пък записаха шести пореден в шампионата на елитната юношеска група.

Цветослав Петров откри резултата в 14-ата минута, но до края на първото полувреме Септември стигна до пълен обрат – 1:2.

През втората част обаче нищо не можеше да спре момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов. Еге Реват се разписа на два пъти в 53-ата и 60-ата минута, с което отново изведе Лудогорец U17 напред в резултата. Тони Иванов на практика реши мача с гол за 4:2 в 69-ата минута. В даденот от рефера продължение гостите от столицата отбелязаха последното попадение за крайното 4:3.

Много съм доволен от момчетата. Още след двубоя със Славия казах, че просто ни е необходимо малко време, за да заиграем нашата игра. От мач на мач се представяме все по-силно. Доказахме го днес“, коментира треньорът Юри Васев.

Съставът на Лудогорец U 17: Дамянов, Караниколов, Бориславов, Николов (Атанасов), Ковачев, Дост, Юруков, Иванов, Милков (Полат), Петров (Кадир), Реват (Венциславов)