Академия 14 Октомври 2015

Лудогорец U19 разгроми Верея като гост

Лудогорец U19 разгроми Верея като гост в мач от поредния кръг на елитната юношеска група. Момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов наказаха...

Лудогорец U19 разгроми Верея като гост в мач от поредния кръг на елитната юношеска група. Момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов наказаха съперника в Стара Загора с 5:0. През първото полувреме „орлите“ отбелязаха само един гол. Негов автор стана Тенев в 43-ата минута. След почивката Лудогорец U19 отбеляза останалите четири попадения чрез Цвятков, Кирилов, Мехмед и Стоянов.

Талантите от футболната академия на шампионите имаха тотално превъзходство и пропуснаха двуцифрена победа.

Успехът остави Лудогорец U19 на второ място в класирането на точка зад Литекс.
В следващия кръг идната събота тимът на Галин Иванов посреща Черно море в Разград.

Съставът на Лудогорец: Наумов, Благоев, Пр. Петров, Великов, Юсуфов, Стойнов, Климентов, Тенев, Ковачев, Кирилов, Цвятков (Мехмед, Юнуз, Карачов, Стоянов)