Репортаж 23 Август 2015

Лудогорец II с първа победа в „Б“ група, громи Септември с 5:0

Лудогорец II записа първа победа в „Б“ група. Момчетата на Веселин Бранимиров разгромиха с 5:0 Септември (Симитли) в Разград. Наставникът на тима бе...

Лудогорец II записа първа победа в „Б“ група. Момчетата на Веселин Бранимиров разгромиха с 5:0 Септември (Симитли) в Разград. Наставникът на тима бе взел трима от първия тим – защитникът Витиня, халфът Михаил Александров и нападателят Жуниор Кишада. Именно бразилецът с български паспорт откри резултата в 18-ата минута. Само 120 секунди по-късно Янаки Смирнов покачи на 2:0. Двубоят бе решен в 28-ата минута, когато резултатът стана класически – 3:0. Автор на попадението бе Антонио Георгиев.

През второто полувреме Лудогорец II пропусна още куп положения, като стигна до два нови гола в края. В 80-ата минута Янаки Смирнов отбеляза за втори път, а в даденото от рефера продължение влезлият като резерва Кристиян Михайлов оформи крайното 5:0.

В следващия кръг Лудогорец II приема Литекс II. Мачът е в неделя (30 август) на стадион „Лудогорец Арена“.

Съставът на Лудогорец II: Аргилашки, Попадийн (77-Кр. Михайлов), Керчев, Ал.Георгиев, Витиня, Димитров(к), Ант.Георгиев (75-Китов), М. Александров, Почански (65-Д. Александров), Смирнов, Кишада

Лудогорец 2 - Септември (Симитли) 5:0