Репортаж 23 Юни 2015

Лудогорец прави 0:0 с Верея

Лудогорец направи 0:0 с Верея в неофициалния дебют на новия треньор Бруно Рибейро. Мачът се игра на стадион „Септември“ в Смолян, където шампионите...

Лудогорец направи 0:0 с Верея в неофициалния дебют на новия треньор Бруно Рибейро. Мачът се игра на стадион „Септември“ в Смолян, където шампионите са на лагер. Първи минути със зелената фланелка на „орлите“ записа и привлеченият от АПОЕЛ (Тел Авив) бразилски полузащитник Лукас Саша.

Бруно Рибейро започна в състав Стоянов, Витиня, Преслав Петров, Саша, Ангуло, Ернандес, Марселиньо, Вандерсон, Мисиджан, Кишада и Хамза. Впоследствие в игра се появиха вратарят Чворович, Василев, Анисе и Веселин Любомиров. Именно последният можеше да донесе победата на шампионите през второто полувреме, но пропусна.

В срещата участие не взеха футболистите, на които бе дадена по-дълга почивка заради ангажименти в националните си отбори – Дяков, Л. Александров, Ал. Александров, Златински, Терзиев, Моци и Милан Борян.

Във вторник след обяд Лудогорец напусна базата си в Смолян, като футболистите получиха почивка. В петък сутринта шампионите заминават за Австрия, където ще протече вторият подготвителен лагер.

Лудогорец - Верея 0:0