Академия 11 Май 2015

Лудогорец U21 громи ЦСКА с хеттрик на Безяк

Лудогорец U21 разгроми ЦСКА с 4:1 в мач от XXIX кръг на младежката група. Хеттрик реализира словенският нападател Роман Безяк. Той, както и Георги...

Лудогорец U21 разгроми ЦСКА с 4:1 в мач от XXIX кръг на младежката група. Хеттрик реализира словенският нападател Роман Безяк. Той, както и Георги Терзиев, Александър Александров и Йордан Минев подсилиха отбора на Веселин Бранимиров и Тодор Живондов в сблъсъка с „армейците“. Четвъртото попадение за „орлите“ бе дело на юношата Томас Цвятков.

250 зрители на стадион „Балканфарма“ в Разград видяха успеха на Лудогорец U 21, който можеше да бъде далеч по-изразителен. Антонио Георгиев удари греда, а на няколко пъти нападателите пропуснаха от изгодни позиции. Йордан Минев, който доскоро се възстановяваше от контузия, също изпусна да се разпише с глава след добра атака и отлично центриране на Безяк през второто полувреме.

Победата изкачи Лудогорец на първо място в класирането на две точки повече от Литекс. Ловчанлии обаче имат мач по-малко.

Аргилашки, Минев, Терзиев, Ал. Александров, Пр. Ивелинов Петров, Любомиров, Китов, Димитров, Цвятков, Д. Александров, Безяк (Кирилов, Кънчев, Георгиев)