Академия 28 Април 2015

Лудогорец отнесе Стяуа на „Юлиян Манзаров“

Лудогорец U17 победи с 2:0 Стяуа на традиционния юношески турнир „Юлиян Манзаров“ в Свищов. Момчетата на Атанас Димов и Георги Керкелов не оставиха...

Лудогорец U17 победи с 2:0 Стяуа на традиционния юношески турнир „Юлиян Манзаров“ в Свищов. Момчетата на Атанас Димов и Георги Керкелов не оставиха никакъв шанс на талантите от школата на румънския колос, въпреки че играха без националите Даниел Наумов, Славчо Ковачев и Ивайло Климентов. Резултатът откри Матуес в 50-ата минута, а Стилиян Георгиев отбеляза второто попадение в 80-ата.

Преди почивката Лудогорец пропусна три сто процентови положения, докато румънците застрашиха по-сериозно вратаря Симеонов само един път.

В сряда момчетата на Атанас Димов срещат ЦСКА и при победа ще играят финал със спечелилия в другата група, където са отборите на Литекс, Академик (Свищов) и черногорския Единство.

Съставът на Лудогорец срещу Стяуа:  Симеонов, Карачоров, Станимиров, Великов, Юсуфов, Георгиев, Тенев, Юнуз, Габриел, Матеус, Сабри (Аначков, Колев ,Стоянов, Захариев, Бозев)