Академия 2 Октомври 2014

Юношите на Лудогорец загубиха с 0:3 от Реал

Младежкият отбор на Лудогорец загуби с 0:3 от Реал (Мадрид) пред близо 5000 зрители на стадион "Георги Аспарухов". Така талантите от...

Младежкият отбор на Лудогорец загуби с 0:3 от Реал (Мадрид) пред близо 5000 зрители на стадион "Георги Аспарухов". Така талантите от академията на шампионите записаха второ поредно поражение. Преди две седмици Лудогорец падна с 0:4 от Ливърпул при гостуването в едноимения град. Седрес откри резултата в 18-ата минута, а Ласо е отчете с две попадения в 52-ата и 90-ата минута.

Както в Ливърпул, така и в София младежите на Лудогорец играха с огромно желание, но липсата на опит в срещи от подобно ниво им попречи да постигнат нещо повече.

Следващият мач на тима е на 22 октомври срещу швейцарския Базел. Срещата отново ще се играе на стадион "Георги Аспарухов".

ЛУДОГОРЕЦ - РЕАЛ МАДРИД 0-3 (0-1)
0-1 Седрес (18')
0-2 Ласо (52')
0-3 Ласо (90')

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Господинов, 37. Керчев, 39. Михайлов, 41. Гергов, 46. А. Георгиев, 13. Любомиров, 28. Цвятков (75-Петров), 34. Димитров, 31. Кирилов (57-Китов), 40. Александров (68-Канчев), 45. Антонов.

РЕАЛ МАДРИД: 1. Оливерос, 4. Лиенхарт, 5. Кушчевич, 12. Дани Фернандес, 14. Регулион, 6. Молина, 8. Санчес (78-Перес), 11. Ласо, 18. Фебас, 20. Седрес (65-гарсия), 9. Майорал (68-Харпър)