Репортаж 23 Юли 2014

Лудогорец си тръгва с равен от Люксембург

Дюделанж - Лудогорец 1:1

Лудогорец направи 1:1 с Дюделанж в мача реванш от втория предварителен кръг на Шампионската лига и с общ резултат 5:1 продължава напред. Следващият съперник по пътя към групите на най-комерсиалния турнир е Партизан. "Гробарите" отстраниха първенеца на Фарьорски острови Торсхавън след втора победа този път с 3:1. Първият мач с белградския колос е на 30 юли от 21,00 часа.

На стадион "Йос Носбаум" във Великото херцогство Лудогорец откри резултата в 51-ата минута. Тогава Роман Безяк се разписа отблизо след асистенция на Козмин Моци. Домакините изравниха в 80-ата минута. Тюрпел получи топката в наказателното поле на Лудогорец и с премерен шут направи Владислав Стоянов безпомощен.

Веднага след двубоя Лудогорец се прибра във Варна. В сряда тимът ще проведе една тренировка вечерта.