Академия 27 Януари 2024

Лудогорец III победи с 3:2 Локомотив (Горна Оряховица)

Лудогорец III отмъкна победата с 3:2 срещу Локомотив (Горна Оряховица). Момчетата гостуваха на своя съперник за контролната среща по време на зимната...

Лудогорец III отмъкна победата с 3:2 срещу Локомотив (Горна Оряховица). Момчетата гостуваха на своя съперник за контролната среща по време на зимната подготовка.

През първото полувреме на двубоя Лудогорец срещна силен отпор и 6 минути след началото резултатът бе открит в полза на Локомотив.

„Зелените“ бързо възстановиха равенството с гол от статично положение в 20-тата минута. Точен за 1:1 бе Давид Георгиев след центриране от пряк свободен удар.

6 минути по-късно резултатът нарасна в полза на домакините.

През втората част на срещата отборът на Лудогорец бе доминиращият на терена и отново излезе напред в резултата с точно попадение на Александър Ангелов в 73-тата минута от мача.

Крайното 3:2 оформи Несин Салим с глава в 84-тата минута. Голът падна след центриране от корнер.

Благодарение на своята игра, футболистите на Лудогорец изработиха още голови възможности.

През първото полувреме противникът доста ни затрудни, втората част на контролата бе равностойна. В голяма степен изпълнихме поставените задачи, има върху какво още да работим , коментира старши треньорът на тима Емилиян Петров. Той допълни, че зимната подготовка протича нормално и заложените цели се изпълняват всекидневно във всички аспекти.