Академия 15 Октомври 2023

Лудогорец U14 с убедителен успех над Дунав

Лудогорец U14 постигна убедителен успех с 4:0 над Дунав в мач от V кръг на първенството за деца на зона Варна. Момчетата на Емилиян Петров гостуваха...

Лудогорец U14 постигна убедителен успех с 4:0 над Дунав в мач от V кръг на първенството за деца на зона Варна. Момчетата на Емилиян Петров гостуваха за двубоя.

Разградчани откриха в 10-та минута. Точен бе Даниел Емилов. Четири минути по-късно Александър Александров удвои с глава. Първото полувреме завърши при този резултат.

След почивката Николай Радков бе точен за класиката в 55-та минута, след като стигна първи до една отбита от стража на съперника топка. Витомир Тодоров оформи крайното крайното 4:0 от дузпа в 60-та минута.

През по-голямата част от мача контролирахме игровите действия на терена. Създадохме и още добри ситуации пред вратата на съперника, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.