Академия 24 Септември 2023

Лудогорец U16 разби с 5:0 Спартак (Плевен)

Лудогорец U16 разби с 5:0 Спартак (Плевен) в мач от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 16 години. Двубоят се игра на един от...

Лудогорец U16 разби с 5:0 Спартак (Плевен) в мач от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 16 години. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Милен Маринов откриха в 22-та минута чрез Йоан Анастасов. Четири минути по-късно Максим Минков удвои. В 38-та минута Димитър Мрънков фиксира класиката и при този резултат двата отбора се оттеглиха за почивка.

След подновяването на играта Димитър Мрънков направи 4:0 с второто си попадение в срещата. Крайното 5:0 бе оформено с автогол, паднал след остро центриране на Петър Вълов.

Доволни сме от победата, постигната с убедителен резултат. Имам забележки за някои детайли в представянето и върху тях ще работим на тренировките, коментира след края на мача старши треньорът Росен Маринов.