Академия 24 Септември 2023

Лудогорец U14 с отличен на нула срещу Добруджа (Добрич)

Лудогорец U14 вкара 6 безответни гола на Добруджа (Добрич) в мач от II кръг на първенството за деца на зона Варна. Срещата се игра на един от...

Лудогорец U14 вкара 6 безответни гола на Добруджа (Добрич) в мач от II кръг на първенството за деца на зона Варна. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Резултатът откри Денислав Димитров в 10-та минута. Седем минути по-късно Витомир Тодоров удвои. Класиката стана факт в 22-та минута, а гола отбеляза Даниел Павлов. Отново Павлов реализира за 4:0 в 38-та минута и това бе всичко за първото полувреме.

През втората част Николай Радков се разписа за 5:0 след точно час игра. Крайното 6:0 оформи Илия Димитров в 78-та минута.

Момчетата се страраха и до голяма степен успяха да изпълнят поставените им задачи. В определени периоди от играта обаче не намирахме точния момент за осъществяване на правилното взаимодействие, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на двубоя.