Академия 16 Септември 2023

Лудогорец U13 стартира с победа над Приказките

Лудогорец U13 победи с 2:1 Приказките (Добрич) при старта си в първенството на зона Варна за деца. Срещата се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U13 победи с 2:1 Приказките (Добрич) при старта си в първенството на зона Варна за деца. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Головете отбелязаха Александър Димитров в 15-та минута и Симеон Димитров в 45-та минута. Първото попадение падна след разбъркване в наказателното поле на гостите. Второто бе отбелязано след хубава триходова комбинация, с асистенция на Арда Челек. На два пъти и гредите помогнаха на гостите, които отбелязаха своето почетно пападение в 59-та минута

Момчетата се представиха на ниво, стояхме добре на терена и надиграхме съперника. Можехме да спечелим и с по-убедителен резултат, но пропуснахме от изгодни ситуации, коментира старши треньорът Емил Георгиев след края на срещата.

U13: Лудогорец - Приказките 2:1